Весняне натхнення

Добавила: Irene, 26th Апрель 2014 in Блог, Скрапбукинг

   Привіт красунечки!

Я все ніяк не можу почати повноцінно творити. Роблю листівки набігами — зроблю одразу купку (для мене 3-4 листівки — це вже купа), а потім майже місяць тільки дивлюся ваші блоги та надихаюсь. Щоправда, цього місяця для «творчої відпустки» були поважні причини — ми знов переїжджали.  На жаль, не встигла я насолодитися своєю окремою кімнатою, де було так зручно та приємно творити, але сподіватимусь, що на новому місці мій робочий куточок теж виявиться зручним та надихатиме на творчість.

Цю листівку зробила ще кілька тижнів тому за завданням блогу «Ванильные мечты» — «Задание № 3 — открытка АПРЕЛЯ». За умовами завдання потрібно не лише показати свою роботу, але й в двох словах написати про те, який він, той квітень для нас. Так от, як я вже писала вище, для мене цьогорічний квітень — це переїзд, збирання та розбирання речей. Але попри всі побутові турботі, квітень  — це в першу чергу квітуча весна. На вулиці така краса, всі дерева білі та рожеві (що полягло в кольорову гаму листівки), тому ця листівка — це втілення весняної ніжності.

  

Ось така надихаюча весна:

 А ось банер «Задание № 3 — открытка АПРЕЛЯ» :

І ще в одному весняному натхненні від блогу «Свободное творечество» — «Весна — пора цветения»

Дівчатка, дякую вам за увагу та відгуки! Гарного вам настрою на натхнення!

оценка 1оценка 2оценка 3оценка 4оценка 5 (голосов:2 средняя оценка: 4,00 из 5)
Загрузка...
комментарии: 2 » tags:Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Comment

Вы можете использовать HTML теги и аттрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Обсудить урок на форуме