З Різдвом!

Добавила: Irene, 7th Январь 2013 in Блог, Скрапбукинг

Дівчатка мої любі! Дуже хочу привітати вас зі святами! Не мала змоги написати раніше, тож виправляюсь. З Різдвом Христовим вас, красунечки,  а також з Новим роком!  Минулого року я писала про те, що бажаю вам здійснення всіх мрій, які ви загадали під бій курантів. Так от тепер питаю, чи здійснились? Мали, тому що я дуже цього хотіла для вас :) Цього року також хочу побажати вам гарного настрою, світлих думок, натхнення і радості. І ще. Я писала це минулого разу та хочу повторити знову: я дуже щаслива, що ви в мене є. Я рада, що познайомилась зі стількома класними людьми, які стали частиною мого життя. Дуже вам за це вдячна і ось вам різдвяна листівонька від мене: 

 

 Навчилася робити такі гілочки, тепер шльопаю їх усюди:

 

 І ще раз вітаю зі святами! Будьте щасливі!

 

P.S. А ще  з цією листівкою я хочу прийняти участь у завданні від блогу «Творим вместе».

   Справа в тім, що за умовами завдання необхідно зробити листівку про чудо, тобто надихнутися якимось чудом, яке трапилось в житті і створити листівку. Хочу сказати, що для мене ця листівка дуже затишна. Зазвичай я критично ставлюся до своїх творінь, але ця подобається. Картинка, яку я використала для листівки чомусь асоціюється у мене  з казкою Андерсена «Девочка со спичкам». Героїня казки йшла вулицею, їй було дуже холодно і вона дивилася у вікна будинків, в яких панували тепло, затишок, веселощі, а за тими вікнами були діти, які мали батьків… Здається, це те саме вікно. Цю казку розповідав мені тато, коли я була зовсім маленька. Я добре пам’ятаю, що я точно ще не ходила до школи, але якось врізалась ця історія мені у пам’ять. Так от, до чого це я все кажу. Щасливе дитинство, люблячі батьки, які читатимуть казки (як мені) та вчитимуть грати на скрипці (як на малюнку), сімейний затишок, теплий куток, коли за вікном вирує хурделиця — це все чудо! Це дійсно чудо, яке багато людей чомусь  не цінує або взагалі не розуміє це. Але у різдвяні свята я бажаю тим, у кого є таке чудо — цінити його та берегти, а в кого нема — нехай воно обов’язково трапиться у вашому житті, а також нехай кожна дитина має можливість обійняти маму і тата!

 (Поскольку блог «Творим вместе» русскоязычный, то, наверное, стоит написать эти слова еще раз на русском.

 Дело в том, что по условиям задания необходимо сделать открытку про чудо, то есть вдохновиться каким-либо чудом, которое случилось в жизни и создать открытку. Хочу сказать, что для меня эта открытка очень уютная. Обычно я критически отношусь к своим творениям, но эта нравится. Картинка, которую я использовала для открытки почему-то ассоциируется у меня со сказкой Андерсена «Девочка со спичками». Героиня сказки шла по улице, ей было очень холодно и она смотрела в окна домов, в которых было тепло, уютно, весело, а за этими окнами были дети, у которых есть родители… По-моему, это то самое окно. Сказку «Девочка со спичками» рассказывал мне папа, когда я была совсем маленькая. Я хорошо помню, что я точно еще не ходила в школу, но как-то врезалась эта история в мою память. Так вот, к чему я веду. Счастливое детство, любящие родители, которые будут читать сказки (как мне) или учить играть на скрипке (как на картинке), семейный уют, теплый уголок, когда за окном бушует метель — это всё чудо! Это действительно чудо, которое многие почему-то не ценят или вообще не понимают. Но в рождественские праздники я хочу пожелать тем, у кого есть такое чудо — ценить его и беречь, а у кого нет — пусть в вашей жизни оно обязательно случится, а также пусть каждый ребенок имеет возможность обнять маму и папу!)

 

оценка 1оценка 2оценка 3оценка 4оценка 5 (голосов:10 средняя оценка: 5,00 из 5)
Загрузка...
комментарии: 5 » tags: ,

  1. Ірочка, листівка неперевершена! Це справжня листівка про чудо =) Вона передає стільки тепла, сімейного затишку, дух Різдва…Надзвичайно святкова і казкова! Бажаю успіху у конкурсі =)

  2. Отличная открытка и история! и веточка еловая :)
    И в Творим Вместе как минимум 3 дизайнера знают украинский :) так что и спасибо вам и дякуемо! :)Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Comment

Вы можете использовать HTML теги и аттрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Обсудить урок на форуме